



308 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри товару:
Зображення без паспарту, ширина: 30 см
Зображення без паспарту, висота: 40 см
Зображення з паспарту, ширина: 21 см
Зображення з паспарту, висота: 30 см
Паспарту, ширина вирізу: 20 см
Паспарту, висота вирізу: 29 см
Ширина рами: 32 см
Висота рами: 42 см
Головні риси:
Можна підвісити горизонтально або вертикально. Ви можете використовувати без паспарту, щоб зробити фотографію більшою. Паспарту з нейтральним pH; запобігає зміні кольору фотографії. Передня пластикова кришка робить раму безпечнішою у використанні.
Дизайнер:
M Warnhammar/A Fredriksson
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 20427290
Ширина: 32 см
Висота: 2 см
Довжина: 43 см
Вага: 0.6 кг
Корисна інформація:
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
У комплекті з паспарту.
Інструкція з догляду:
Чистити щіточкою для видалення пилу.
Опис і розміри товару:
Каркас: ДВП, Фольга
Передній захист: Полістирол Пластик
Паспарту: Бумага
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Наявність паспарту | Так |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 30 см |
| Висота зображення | 40 см |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 32 см |
| Висота рамки | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 204.272.90 |
| Серія | KNOPPÄNG |
| Тип | Фоторамка |