






5 913 ₴
Просто й елегантно! Все, що Вам потрібно, це шафа з основними функціями. Якщо місця для зберігання, як і раніше, бракує, чому б не додати ще одну шафу?

Ви можете придбати додаткові полиці КЛІППСТАД, щоб адаптувати рішення під свої потреби.
Вішак для одягу вміщує приблизно 20 сорочок на вішаках.
На одній полиці поміститься приблизно 10 пар згорнутих штанів або 20 футболок.
Дизайнер: ІКЕА Швеції.
Верхня панель / Нижня панель / Бічна панель / Полиця / Цоколь / Двері: ДСП, Паперова плівка
Задня панель: ДВП, Акрилова фарба (друкуваний малюнок)
Розмір шафи (Ш*Г*В): 117*55*176 см
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Протирати сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1170 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 1760 мм |