






3 060 ₴
Рюкзак M-Tac Large Assault Pack Laser Cut Black 10335002
Місткий, легкий та зручний рюкзак Large Assault Pack ви можете використовувати в якості міського рюкзака і для невеликих походів. Рюкзак оснащений системою кріплення Molle та має два великі основні відділення на блискавках. Спереду розташовані дві додаткові кишені на блискавках із м’яким наповнювачем і регулюються по довжині. Рюкзак стане відмінним вибором для співробітників силових структур, мисливців, рибалок, грибників, любителів активного відпочинку, туристів.
|
Розміри: |
51 x 29 x 28 см |
|
Об’єм: |
36 літрів |
|
Вага: |
1600 грам |
|
Матеріал: |
100% поліестер |
|
Особливості: |
- м’яка набивка біля спини; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 36 л |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.6 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |