




2 060 ₴
Килимок для сну MIL-TEC 180X50X1.8 OLIV
Військовий спальний килимок 180x50x1,8, зразок голландської армії з військовою специфікацією Mil-Tec®, гарантує безкомпромісну якість і надійність. Призначений для інтенсивного використання в екстремальних умовах. Рекомендується для мандрівників, прихильників виживання, туризму та активного відпочинку.
Вирізняється надзвичайною товщиною й особливим складом піни, адаптованим для використання в АРКТИЧНих УСЛОВІХ.
Виготовлений із високоякісних матеріалів: поєднання 65% етиленвінілацетату та 35% поліетилену забезпечує високу міцність, пластичність і легкість.
Прекрасно ізолює й повністю захищає від вологи. Товстий і широкий — забезпечує високий комфорт.
Нековзна поверхня запобігає зісковзуванню спального мішка з килимка під час сну.
Піна вловлює мільйони найдрібніших бульбашок газу, забезпечуючи чудову теплоізоляцію. Спеціальна пінопластова суміш не схильна до залишкової деформації.
Крім того, килимки забезпечені стрічками, які полегшують згортання й кріплення килимка до рюкзака. Металеві люверси забезпечують надійне кріплення стрічок.
Поверхня матова, легко миється — не прилипає до бруду.
Переваги:
Технічні параметри килимка армійського 180х50х1,8:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип килимка | Каремат |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 180 мм |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |