







1 140 ₴
Компас Helikon-Tex RANGER KS-RG2-AL-19
Правильне навігаційне обладнання в польових умовах є частиною спорядження, від якого часто залежить виживання. Коли сучасні технології зазнають невдачі, немає нічого надійнішого, ніж класичний призматичний (азимутальний) компас. Компас RANGER MK 2 — один із найкласніших і водночас практично не убивається навігаційних приладів, відомих усім нам. Алюмінієва конструкція одночасно легка та міцна, тому вона не підведе вас, коли вам це знадобиться. Збоку є карта масштабу 1:25000. Компас також обладнаний градуйованою й тисячною шкалою. Заповнення рідиною гарантує ще більшу надійність. Фосфоресційний циферблат спростить навігацію в нічну пору.
| Вес [г] | 95 |
|---|---|
| Габаритні розміри | 3 х 6,5 х 7,5 см / 1,2 х 2,6 х 3 дюйма |
| Матеріал | Алюминий/акрил |
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Вид компаса | Компас брелок |
| Вага | 90 г |
| Особливості компаса | Люмінесцентна стрілка |
| Виробник | Helikon-tex |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип компаса | Рідинний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Категорії | Для військовослужбовців |