

550 ₴
Компас Mil-Tec Brusola Expedition 15796800
Пластинчастий компас для карти «Експедиція» німецької компанії Mil-Tec являє собою точний пелінгатор, що дає змогу швидко та зручно орієнтуватися в польових умовах.
Корпус компаса виготовлений із міцного пластику. Щиток захищений рухомою кришкою з металевим дзеркалом.
Рухомий циферблат із поділками на 360° і двоколірна магнітна стрілка, яка занурюється в рідину, завдяки чому компас має підвищену ударостійкість і дає змогу використовувати його, наприклад, під час бігу.
Компас забезпечений лінійкою зі шкалою в міліметрах і двома лінійками для карток: в масштабі 1:25 000 і 1:50 000.
Компас має прозору основу зі збільшувальним склом для точного зчитування з карти.
Прикріплений шнурок дає змогу носити компас на шиї.
Надійний компас для карти Mil-Tec є незамінним спорядженням, рекомендованим для туристів, мисливців, трекерів, моряків або військових.
Параметры:
Габаритні розміри:
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Вага | 52 г |
| Виробник | MiL-tec |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Категорії | Для військовослужбовців |