
1 580 ₴
Комплект для чищення зброї MIL-TEC 16171100
Професійний набір фірми Mil-Tec для чищення короткої та довгої зброї. Складані шомполі діаметром 6 мм і 4 мм і завдовжки 73 см виготовлені з латуні.
До набору входять:
- латунь, 3 шт. стрижня діаметром 6 мм,
- латунь, 3 шт. стрижня діаметром 4 мм,
- 10 медных щеток (10/12, .410, .45, .40, .357/38, 9 мм, .17, .30, .270/.280, .22),
- 5 ватних щіток,
- 2 латунні адаптери,
- 25 очисних серветок,
— дерев'яний ящик.
Універсальний набір для чищення зброї Mil-Tec. Комплект дає змогу чистити коротку та довгу зброю калібрів 17-45 і дробовики. Все упаковано в дерев'яний ящик.
| Основні | |
|---|---|
| Шомпол розкладний | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | MiL-tec |
| Розмір упаковки | |
| Висота | 4.5 см |
| Ширина | 19.5 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |