
650 ₴
Складана лопата MIL-TEC Type US Vintage 15524000
Складана вінтажна лопата армії США з металу .
З боків блешні кулька та розкладна клешня/кирка. До комплекту входить чохол, який можна прикріпити до ременя, рюкзака або жилета.
Технічні дані
Загальна довжина в розкладеному вигляді: 625 мм
Розміри лопати: 215 x 155 мм
Вага: 780 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 62.5 см |
| Загальна вага | 780 г |
| Стан | Новий |
| Вага лопати | |
| Вага | 780 г |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 21.5 см |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Ширина робочої частини | 15.5 см |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип рукоятки | Незнімна |