








1 440 ₴
Лопата саперна складана з чохлом Mil-Tec BW Bundeswehr 15520100
Якісна складана лопата з кейсом від німецького бренда Mil-Tec — це універсальний, багатофункціональний інструмент, який, крім класичної функції лопати, також виконує функції накопичувача, пили та кирки під час роботи в мерзлій або глинистій ґрунті..
І лопата, і колодка виготовлені з міцної якісної сталі та додатково покриті фарбою, що маскує й захищає від корозії.
Верхні краї лопати загнуті, що дає змогу встромити лопату черевиком і копати у твердій землі. Два краї утримують кореневу або чагарникову пилку.
Складана конструкція з трьох частин дає змогу вибрати бажане робоче положення та зменшити розмір для транспортування.
Фіксувальний кільцевий затискач дає змогу встановлювати лопату в прямому положенні або під кутом 90 градусів до ручки.
Сталевий вал має пружинний замок. Форма трикутника забезпечує зручну та ефективну роботу, а також дає можливість підвісити лопату, наприклад, на гак.
У комплекті пластикова кришка, що закривається на клямки. Він обладнаний дренажними отворами для відведення води в разі затоплення. Кріплення виготовлене з кліпс типу LC2, що дають змогу прикріпити кейс до ременя, рюкзака або іншого спорядження.
Універсальна та компактна лопата бундесвера від Mil-Tec знайде широке практичне застосування не тільки на полігоні, у поході або експедиції на виживання, але й на присадибній ділянці та домашньому городі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 60 см |
| Додаткові можливості | Пила |
| Загальна вага | 1.34 г |
| Стан | Новий |
| Вага лопати | |
| Вага | 1000 г |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 21 см |
| Матеріал робочої частини | Вуглецева сталь |
| Ширина робочої частини | 15 см |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |
| Тип рукоятки | Незнімна |