




1 070 ₴
Лопата міцна складана Mil-Tec шведської армії 70 см оливкова 15525950
Високоякісна складана лопата шведської армійської розробки Mil-Tec® . Виготовлений відповідно до військових специфікацій, довгий і зручний. Універсальний можна використовувати як лопату, коптель, гак або навіть кирку. Класична форма цінується за довговічність, комфорт та ефективність.
Повністю з товстої якісної сталі, покритої захисною фарбою камуфляжного кольору. Довга ручка анатомічної форми полегшує роботу з лопатою. Зручна Т-подібна ручка.
Велика лопата округлої загостреної форми переміщує велику кількість землі, полегшуючи копання в твердому та мерзлому ґрунті. Широка верхня частина з відігнутим краєм дає змогу вбивати лопату черевиком .
Вал з'єднаний із лопатою міцним шарніром і масивними заклепками. Можливість встановлення лопати в пряме положення або під кутом 90 градусів до валу за допомогою гвинтового шарніра.
Оснащен вушками для підвішування та кріплення.
Універсальний і компактний, він знайде широкий спектр практичного застосування не тільки на полігоні, у поході або експедиції на виживання, але й на присадибній ділянці та в домашньому саду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 70 см |
| Загальна вага | 1.34 г |
| Стан | Новий |
| Вага лопати | |
| Вага | 1300 г |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 28 см |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Ширина робочої частини | 16 см |
| Рукоятка | |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Тип рукоятки | Т-подібна |