

5 585 ₴
Аккумулятор Volt Polska AGM OPTI 12V 65 Ah VRLA
Акумулятор серії OPTI призначений, зокрема для: для живлення систем аварійного електропостачання (ІБП, системи автоматизації), фотоелектричні установки або перетворювачі напруги. Найкраще він працює в буферних системах заряджання. Його також можна використовувати в програмах, де батарея працює циклічно. Для глибини розряджання до 50% він має приблизно 600 робочих циклів. Розрахунковий термін експлуатації (25 °C): 5-8 років.
Найважливіші особливості:
• Внутрішня конструкція на основі сепараторів зі скловолокна, у яких концентрується електроліт.
• Автоматична система герметизації. Коли тиск усередині акумулятора стає занадто високим, клапани відкриваються, що призводить до безпечного випуску газу, що утворюється за межі корпусу та запобігання ушкодженню. Така ситуація виникає, коли акумулятор перезаряджений.
• Корпус акумулятора виготовлений із матеріалу ABS, елементи виготовлені з міді.
Які пристрої живляться від акумулятора OPTI?
• Системи аварійного електропостачання (ІБП, системи автоматизації)
• Фотоелектричні установки
• Перетворювачі напруги
• Системи сигналізації
• Системи контролю доступу
• Електроживлення касових апаратів
• Системи відеоспостереження
• Телекомунікаційні системи
• Системи резервного освітлення
• Електроживлення медичного обладнання
• Електроживлення для скутерів, мопеди
• Блок живлення для іграшок електричний
Чому варто використовувати акумулятор OPTI?
• Не вимагає доливання або заміни електроліту
• Працює в будь-якому положенні
• Висока ефективність і продуктивність
• Тривалий термін експлуатації 5-8 років
• Висока стійкість до механічних пошкоджень і високих температур
• Безпечно у використанні (немає витоків електроліту)
ВАЖЛИВИЙ!
Використання необслуговуваних акумуляторів AGM (наприклад серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) для роботи в фотоелектричних установках (системах циклічного заряджання) може призвести до швидшої втрати ефективності/ємності акумулятора. Такі акумулятори призначені та найкраще працюють для буферної роботи (підтримання напруги, системи аварійного електроживлення ДБЖ). Як і в разі з іншими типами акумуляторів, неправильний вибір зарядного струму може призвести до пошкодження акумулятора та втрати гарантії на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 65 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 18 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.6 кг |
| Висота | 176 мм |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 167 мм |