









22 037 ₴
Джерело безперебійного живлення Volt Polska POWER SINUS 2000 24/230 V (2000/6000W)
Аварійне джерело живлення Power Sinus 2000 24 В являє собою комбінацію перетворювача, зарядного пристрою й автоматичного вимикача змінного струму в одній системі. Пристрій здебільшого використовується як ДБЖ із формою напруги чистої синусоїдальної форми. Застосовуються скрізь, де необхідна стабільна напруга та дуже високий пусковий струм 2000 Вт, зокрема тимчасовий (до 20 секунд) 6000ВА. Однією з переваг блока живлення Power Sinus 2000 24 В є можливість під'єднання до нього різних типів акумуляторів напругою 24 В.
Які пристрої живить Power Sinus 2000 24V?
Що відрізняє джерело безперебійного живлення Power Sinus 2000 24V від інших пристроїв?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 10 мс |
| Вихідна потужність | 2000 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| ККД, не менше | 88 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 164 В |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 30 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |