





10 295 ₴
Перетворювач напруги Volt Polska SINUS PLUS 3000 12/230 V (1500/3000W) + PILOT
Електронний перетворювач SINUS PLUS 3000 12 В призначений для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від акумуляторних батарей і автомобільних установок постійною напругою 12 В. Він ідеально підходить для транспортних засобів (наприклад, кемперів) і місць, де пряме під'єднання до електромережі неможливе.
Найважливіші особливості:
Які пристрої живить SINUS PLUS 3000 12V?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 342 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина | 9.4 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | Автомобільний інвертор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 20.1 |