









6 995 ₴
Портативна електростанція DEDRA DEZS0300 296Wh 300W
Електростанція DEDRA DEZS0300 – це інструмент, який дає користувачеві доступ до електроживлення різних типів електричних пристроїв.
Завдяки великій ємності батареї, користувач може живити такі пристрої, як смартфон, фотоапарат, ноутбук або телевізор. Таким чином, станція буде корисною під час тривалих подорожей або в різних поїздках, наприклад, у походах або на відкритому повітрі.
Невеликі габарити та компактний дизайн станції полегшують її транспортування та зберігання, а ряд захисних функцій (включаючи протипожежний захист), що використовуються у виробі, забезпечують максимальну безпеку використання.
Електростанція DEDRA DEZS0300 оснащена можливістю експлуатації зовнішньої фотоелектричної панелі, яка використовується для заряджання пристрою у вуличних умовах, тобто. без доступу до електромережі. Крім того, в комплекті є автомобільний зарядний пристрій, тому така форма заряджання станції можлива, особливо під час дальньої дороги.
особливості:
Синусоїдальна форма вихідної напруги.
Працює зі всіма мережевими пристроями потужністю до 300 Вт.
Компактний, компактний дизайн.
Невелика вага пристрою.
Світлодіодне освітлення [4W LED Безперервне світло / Блимання / SOS].
Функції безпеки:
Перезавантаження.
Падіння напруги.
Захист від короткого замикання.
Перевантаження.
Перегрів.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 300 Вт.
Пікова потужність: 500 Вт.
Тип акумулятора: Li-ION.
Місткість акумулятора: 296 Втч / 20 Ач / 14,8 В.
Параметри заряджання акумулятора: DC19V / 3A.
Час повного заряджання: DC: 7 ~ 8 годин.
Робоча температура: -10 ℃ -40 ℃.
Вага: 2,85 кг.
Параметри заряджання від сонячної панелі:
MPPT, 18В ~ 22В/3А Макс.
Можливості заряджання
Вихідні порти USB:
1xUSB 5В [1А]
1xUSB 5В [2А]
1xUSB 5В [3А]
2xQC 3.0 (5-12В 3А 18Вт)
Вихідні порти постійного струму:
2х12-16,5В/10А
Вихідні порти USB-C:
1x18 Вт [5-12 В 3A]
1x27 Вт [5-12 В 3A]
В комплекті:
зарядний пристрій – 1 шт.
автомобільний зарядний пристрій з гніздом прикурювача 12В
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Dedra |
| Вага | 2.85 кг |
| Зарядка батареї | Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Розетка AC 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 296 Вт/год |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Ручка для перенесення | Да |
| Частота тока | 50 Гц |