




8 983 ₴
Інвертор Volt Polska SINUS PRO 800 S 12/230 V (500/800W) + 30 A MPPT: докладний огляд
Інвертор Volt Polska SINUS PRO 800 S 12/230V — це гібридний інвертор, який призначений для забезпечення електроживленням пристроїв, що вимагають змінного струму 230 В, від акумуляторів постійного струму 12 В. Вбудований сонячний контролер дає змогу використовувати сонячну енергію для заряджання акумуляторів і живлення під'єднаного навантаження.
Технічні характеристики:
Повна потужність (миттєва): 800 Вт
Постійна потужність: 500 Вт
Напруга акумулятора: 12 В постійного струму
Діапазон вхідної напруги (фотоелектрична панель): 15-50 В постійного струму
Максимальний зарядний струм (MPPT): 30 А
Діапазон вхідної напруги (мережа): 140-275 В змінного струму
Діапазон вихідної напруги (мережа): 190-245 В змінного струму
Зарядний струм від мережі: 10 А
Діапазон вихідної напруги (інвертор): 230 В змінного струму ± 3%
Робоча температура: 0-40 °C
Габарити: 268 x 257 x 149 мм
Вага: 6,3 кг
Основні особливості:
Автоматичний стабілізатор напруги AVR: забезпечує стабільну напругу на виході.
Мережевий зарядний пристрій: дає змогу заряджати під'єднаний акумулятор від мережі.
Чистий SINUS-перетворювач: на основі тороїдального трансформатора забезпечує високу якість вихідної напруги.
Можливість під'єднання сонячних панелей: дає змогу використовувати сонячну енергію для заряджання акумуляторів і живлення навантаження.
Вбудований тороїдальний трансформатор: компенсує різну реактивну потужність навантажень, забезпечує гнучкість під час перевантажень.
Режим ДБЖ: забезпечує практично безперебійну роботу пристроїв.
РК-дисплей: відображає найважливіші параметри роботи.
Міцний і компактний корпус: зручний для транспортування та встановлення.
Які пристрої можна живити від SinusPRO 800S 12V?
Побутова електроніка: телевізори, тюнери, аудіосистеми, DVD-плеєри.
Побутова техніка: холодильники, мікрохвильові печі, блендери, тостери.
Офісне обладнання: принтери, факси, комп'ютери, монітори.
Електроінструменти: дриля, шліфувальні машини, кутові шліфувальні машини.
Насоси, компресори.
Переваги блока живлення SinusPRO 800S 12V:
Потужний тороїдальний трансформатор.
Широкий діапазон вхідної частоти, автоматичне визначення 50/60 Гц.
Повний спектр захистів і сигналізації: перевантаження, коротке замикання, підвищена та знижена напруга, температурний захист.
РК-дисплей з інформацією про поточний стан роботи.
Відмітні риси блока живлення SinusPRO 800S 12V:
Чистий SINUS-інвертор: забезпечує "синусоїдну" напругу на виході, таку ж, як і в мережі, що дає змогу живити індуктивні пристрої.
Важливо: Рекомендується використовувати спеціальні олив'яно-кислотні акумулятори AGM/Gel, придатні для буферного/циклічного режиму та глибокого розряджання. Під'єднання автомобільних акумуляторів може призвести до пошкодження інвертора/батареї. Акумулятори LiFePO4 не рекомендується під'єднувати, оскільки вони мають інші характеристики заряджання/розряджання. Для роботи з LiFePO4 акумуляторами рекомендується використовувати серію Sinus PRO ULTRA від VOLT Polska.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 800 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 149 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 257 мм |