

3 095 ₴
Інвертор зварювальний Volt Polska IGBT MMA-300 PRO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вага | 4 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.7 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 300 А |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Допустима пікова потужність | 5700 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Індикація | Цифрова |
| ККД, не менш ніж | 85 % |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 242 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 198 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Стан | Нове |
| Форма вихідної напруги | Постійна |
| Колір корпусу | Сірий |