



6 755 ₴
Регулятор сонячний Volt Polska SOL MPPT 40A (150 V) 24/48 V + LCD + BLUETOOTH
Сонячний контролер SOL MPPT 40A (24-48В) призначений для заряджання акумуляторів від під'єднаного комплекту сонячних панелей. Цей сучасний і багатофункціональний пристрій заряджається на основі новітньої й найефективнішої технології заряджання MPPT.
Оптимізуючи процес заряджання, регулятор ефективно продовжує термін експлуатації батареї проти стандартних ШІМ-регуляторів.
Модель SOL MPPT 40A обладнана функцією бездротового зв'язку, завдяки якій можна віддалено керувати й переглядати параметри роботи регулятора.
Найважливіші особливості:
Під час використання регулятора для заряджання акумуляторів не забудьте вибрати відповідний тип акумуляторів у параметрах регулятора.
Недотримання відповідного режиму заряджання акумулятора може призвести до його передчасного зношування, ушкодження та втрати гарантії на акумулятор. Крім того, під час роботи в фотоелектричних установках (циклічне заряджання акумуляторів) ми рекомендуємо використовувати найбільш придатні для цієї мети акумулятори, наприклад, GEL VPRO SOLAR, DEEP CYCLE VPRO SOLAR або літієві LiFePO4.
Ми не рекомендуємо використовувати необслуговувані акумулятори AGM (наприклад, серії AGM, AGM OPTI, AGM VPRO) для роботи в фотоелектричних установках (системах циклічного заряджання). Такі акумулятори призначені та найкраще працюють для буферної роботи (підтримання напруги, системи аварійного електроживлення ДБЖ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 1040 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 99.9 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 89 мм |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня заряду | Да |
| Максимальна потужність панелі | 1040 Вт |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Максимальна напруга сонячних батарей | 150 В |
| Максимальний струм навантаження | 40 А |
| Максимальний струм сонячної батареї | 40 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга живлення | 24 В, 48 В |
| Переріз дротів, що під'єднуються | 6 кв.мм |
| Температурна компенсація | Да |
| Тип контролера | MPPT |
| Форма вихідної напруги | Постійна |
| Електронний захист | Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги |