





12 895 ₴
Інвертор сонячний Volt Polska GREEN BOOST PRO 4000 SINUS (110-500VDC)
Сонячний перетворювач GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS використовується для живлення нагрівальних пристроїв від фотоелектричних сонячних панелей і електромережі.
Що вирізняє сонячний перетворювач GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS?
Як працює сонячний перетворювач GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS?
Постійний струм, що виробляється сонячними батареями, не підходить для прямого живлення опалювальних приладів. Перетворювач перетворює його на змінний струм, який можна використовувати для живлення опалювальних приладів. Панелі треба з'єднувати послідовно із загальною напругою Voc до 500 В. Імп 10 А.
Які пристрої живить сонячний перетворювач GREEN BOOST PRO 4000 SINUS BYPASS?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 311 мм |
| Ширина | 232 мм |