




34 010 ₴
Інвертор сонячний Volt Polska SINUS PRO 2200 S 12/230 V (1400/2200W) + 60 A MPPT (75V)
Аварійне джерело живлення SinusPRO 2200S 12В призначене для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від акумуляторів постійної напруги 12 В. Вбудований сонячний регулятор дає змогу додатково використовувати сонячну енергію для заряджання акумуляторів і живлення під'єднаного навантаження.
Найважливіші особливості:
Які пристрої живить SinusPRO 2200S 12 В?
Чому варто використовувати блок живлення SinusPRO 2200S 12 В?
• Конструкція на основі ефективного тороїдального трансформатора
• Широкий діапазон вхідних частот, автоматичне визначення 50/60 Гц
• Повний спектр захистів і сигналів тривоги: перевантаження, коротке замикання, підвищена та знижена напруга, захист від температури
• РК-дисплей, що інформує про поточний робочий режим стан пристрою, серед іншого. Вхідна та вихідна напруга, напруга акумулятора та заряджання
Що відрізняє блок живлення SinusPRO 2200S 12 В від інших пристроїв?
• Вбудований перетворювач чистого SINUS створює на виході синусоїдальну напругу, таку ж, як в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (зокрема електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильники тощо).
ВАЖЛИВИЙ! Ми рекомендуємо використовувати спеціальні олив'яно-кислотні акумулятори AGM/Gel, які призначені для буферної/циклічної роботи та глибокого розряджання. Під'єднання до перетворювача автомобільних акумуляторів, не призначених для такої роботи, може призвести до пошкодження перетворювача/акумулятора. Також не треба під'єднувати батареї LiFePO4, оскільки характеристики заряджання/розряджання відрізняються від характеристик джерела живлення Sinus PRO E, W, S.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 2200 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 93 % |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 216 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 345 мм |