


15 788 ₴
Бензиновий генератор INVERTER 2000W 230V слугує альтернативним джерелом електроенергії в критичних ситуаціях, під час ремонтних, садових робіт або подорожей. Чудово підходить для живлення в майстерні, будинку, офісі, на кемпінгу, будівництві, човні тощо. Пристрій одноциліндровий, чотиритактний, з повітряним охолодженням.
Основні характеристики:
Економний чотиритактний двигун із повітряним охолодженням
Індикатор рівня палива
2 розетки 230V
Індикатори попередження про низький рівень оливи та перевантаження
Запуск двигуна ручним стартером
Сучасний мінімалістичний дизайн
Зручний і простий в експлуатації — обладнаний ручками для перенесення
Застосування для аварійного живлення в:
Домах
Офіс
Автомобілях
Кемперах
Вантажівки
Тракторах
Човен
Яхтах
Технічні характеристики:
Максимальна потужність (краткова): 2000 Вт
Номінальна потужність: 1800 Вт
Вихідна напруга: 230 В змінного струму
Вихідна частота: 50 Гц
Об'єм двигуна: 79,8 см3
Максимальна потужність двигуна: ~3 к.с./5000 об./хв
Система запалювання: Повністю транзисторна
Місткість паливного бака: 3,6 л
Місткість оливного бака: 0,35 л
Рівень шуму: 94 дБ(A)
Максимальний час безперервної роботи: 4 години
Розміри: 478x298x460 мм
Вага: 19,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 7.8 А |
| Пікова потужність | 2 Вт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 478 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 5000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 79.8 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |