



16 795 ₴
Аккумулятор Volt Polska AGM OPTI 12V 200 Ah VRLA
Опис:
Акумулятор OPTI 12 V 200 Ah AGM VRLA — надійне та потужне джерело живлення, призначений для широкого спектра застосувань. Завдяки технології AGM (Absorbent Glass Mat), цей акумулятор має підвищену надійність, безпекою та тривалим терміном експлуатації.
Основні характеристики:
Переваги:
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 40.5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 483 мм |