




6 495 ₴
VP 5000 230VAC/110VAC КОНВЕРТЕР НАПРЯЖЕНИЯ 5K230110500 — це потужний та надійний пристрій, призначене для перетворення напруги між стандартами 230 В і 110 В. Цей конвертер незамінний якщо вам потрібно використовувати техніку зі США або Японії в країнах із напругою 230 В, або навпаки.
Основні переваги:
Які пристрої можна під'єднати?
Технічні характеристики:
VP 5000 230VAC/110VAC КОНВЕРТЕР НАПРЯЖЕНИЯ 5K230110500 — це надійне й універсальне рішення для тих, хто часто подорожує або використовує техніку з різних країн. Він гарантує безпечну й ефективну роботу ваших пристроїв, Хай де ви будете.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 110 В |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.9 кг |
| Висота | 201 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 4500 Вт |
| Довжина | 28.5 |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Немає |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність холодного старту | Да |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 19 |