




1 995 ₴
Універсальний перетворювач напруги VP 1000 230/110V призначений для зниження змінної напруги з 230V до 110V, а також для підвищення з 110V до 230 V. Особливо корисний у ситуаціях, коли потрібно під'єднати техніку, вироблену в США або Японії.
Основні характеристики:
Які пристрої можна під'єднувати до VP 1000 230/110V?
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 230 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 130 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Довжина | 19.2 |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність холодного старту | Да |
| Стан | Нове |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 14.8 |