

36 000 ₴
Трифазний мережевий стабілізатор напруги AVR PRO 25000VA 3% 3F поєднує функції стабілізатора напруги та пристрою для захисту від перенапруг. Цей високоефективний пристрій автоматично регулює напругу, що подається, покращуючи його параметри, чи то від місцевої електромережі, чи генератора. Додатково AVR PRO пригнічує електромагнітні перешкоди, що створюються іншими приладами.
Основна перевага стабілізатора AVR PRO 25000VA — його здатність працювати в трифазному режимі, що дає змогу коригувати як високу, так і низьку вхідну напругу, забезпечуючи стабільну напругу на виході.
З якими пристроями сумісний AVR PRO 25000VA 3% 3F?
Технічні характеристики:
Цей стабілізатор напруги ідеально підходить для захисту дорогого обладнання від перепадів напруги, гарантуючи його безпечну та стабільну роботу навіть у найскладніших умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Вихідна напруга | 400 В |
| Вихідний струм, не більше | 36 А |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 450 В |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальний час стабілізації | 20 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 225 В |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Повна потужність | 25 кВА |
| Тип стабілізатора | Електромеханічний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 45 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перешкод | Так |
| Максимальна температура зберігання | 50 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 3 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний час стабілізації (мс) | 500 мс |