




3 495 ₴
SINUS 500/1000 24V — це компактний і надійний перетворювач напруги, який ідеально підходить для використання в автомобілі, на природі або в будь-якому місці, , де немає доступу до стандартної електромережі 230 В. Він забезпечить живлення для ваших пристроїв, потребують змінного струму, від акумулятора або автомобільної електросистеми 24 В.
Ключові переваги:
Які пристрої можна під'єднати до SINUS 500/1000 24V?
Технічні характеристики:
SINUS 500/1000 24/230V (500/1000W) PRZETWORNICA NAPIĘCIA 3SIP090024 — це ваше надійне та портативне джерело енергії, хай де ви будете!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 92 % |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина | 24 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Тип ДБЖ | Офлайн (резервний) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 11 |