
5 755 ₴
Забудьте про проблеми з електроживленням! Представляємо до вашої уваги акумулятор AGM OPTI 12 V 90 Ah VRLA — ідеальне рішення для забезпечення безперебійної роботи ваших пристроїв.
Цей акумулятор створений для:
У чому переваги AGM OPTI?
Технічні характеристики:
Важливо!
Акумулятор OPTI ідеально підходить для буферного режиму роботи (UPS, аварійне живлення). У разі використання в циклічному режимі (сонячні батареї) термін експлуатації може скоротитися.
Вибирайте AGM OPTI 12V 90 Ah VRLA — інвестують в надійність і спокій!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 21 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.4 кг |
| Висота | 214 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 169 мм |