
7 595 ₴
Цей акумулятор — справжня знахідка для тих, хто цінує стабільність і безперебійну роботу своїх пристроїв. OPTI 12V 100Ah VRLA — це універсальне джерело енергії, яке впорається з будь-яким завданням.
Де знадобиться AGM OPTI?
Чому вибирають AGM OPTI?
Технічні характеристики:
AGM OPTI 12V 100Ah VRLA — це впевненість у завтрашньому дні! Забудьте про проблеми з електрикою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Ємність акумулятору | 90 А. г |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Напруга | 12 В |
| Напрацювання | 600 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 27 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24.6 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 331 мм |
| Ширина | 173 мм |