![Сонячна панель монокристалічна гнучка MONO FLEX 100 W 18 V [1080x540 mm], фото 1](https://images.prom.ua/7032876841_sonyachna-panel-monokristalichna.jpg)
![Сонячна панель монокристалічна гнучка MONO FLEX 100 W 18 V [1080x540 mm], фото 2](https://images.prom.ua/7032876842_w140_h140_sonyachna-panel-monokristalichna.jpg)
3 695 ₴
Гнучка монокристалічна сонячна панель MONO FLEX має високу ефективність і надійність, що робить її ідеальним рішенням для різних установок. Завдяки своїй гнучкості та легкому вазі, вона чудово підходить для монтажу на вигнутих поверхнях, зокрема на дахах транспортних засобів і човнів.
Висока ефективність: Панель має ефективність перетворення комірок більш 21,6%.
Міцна конструкція: Покрита матовою плівкою PET і ламінованою плівкою EVA, що забезпечує водонепроникність і стійкість до зовнішніх впливів.
Довговічність і надійність: Панель пройшла суворі тести якості, включно з тестами на:
Стійкість до перепадів температур і ударів граду
Стійкість до ультрафіолетового випромінювання
Стійкість до вологи та механічних навантажень
Немає "гарячих точок" (hot-spot)
Легка вага: Вага всього 2,13 кг, що неабияк спрощує транспортування та монтаж.
Максимальна потужність (Pmax): 100 Вт
Напруга холостого ходу (Voc): 22,46 В
Напруга за максимальної потужності (Vmp): 18,72 В
Струм за максимальної потужності (Imp): 5,34 А
Струм короткого замикання (Isc): 5,77 А
Ефективність модуля: 18,2%
Ефективність сонячних елементів: 21,6%
Номінальний струм запобіжника: 10 А
Клас захисту: IP65
Максимальна напруга системи1000 В постійного струму
Діапазон робочих температур: від -40 °C до +85 °C
Розміри1080 x 540 x 4 мм
Вага: 2,13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 5.77 А |
| Струм при максимальній потужності | 5.34 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Довжина | 1080 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Акумулятор |
| Ручка для перенесення | Да |
| Стан | Нове |