![Сонячна панель монокристалічна гнучка MONO 220W 19,5 V [1480x670x35mm] + przewcold MC4 90cm 5PVRMON220, фото 1](https://images.prom.ua/7032876855_sonyachna-panel-monokristalichna.jpg)
![Сонячна панель монокристалічна гнучка MONO 220W 19,5 V [1480x670x35mm] + przewcold MC4 90cm 5PVRMON220, фото 2](https://images.prom.ua/7032876856_w140_h140_sonyachna-panel-monokristalichna.jpg)
![Сонячна панель монокристалічна гнучка MONO 220W 19,5 V [1480x670x35mm] + przewcold MC4 90cm 5PVRMON220, фото 3](https://images.prom.ua/7032876857_w140_h140_sonyachna-panel-monokristalichna.jpg)
3 865 ₴
Гнучка монокристалічна сонячна панель MONO FLEX розроблена для довговічності та високої продуктивності. Вона ідеально підходить для встановлення, де потрібна надійність і гнучкість. Панель має ефективність перетворення комірок більше 22% і покрита плівкою ETFE, що забезпечує її водонепроникність і стійкість до складних погодних умов.
Висока продуктивність: Ефективність сонячних елементів становить понад 22%, а ефективність усього модуля — 18%.
Стійкість: Панель пройшла серію строгих тестів якості, включно з перевіркою на стійкість до вологи, УФ-випромінюванням, температурними змінами, ударами граду та механічним навантаженням.
Водонепроникність: Покриття плівкою ETFE та ламінування плівкою EVA робить панель повністю водонепроникною, що робить її чудовим рішенням для застосувань, де вона може піддаватися впливу води.
Легка та гнучка конструкція: За ваги всього 4,6 кг і товщини 3 мм панель легко монтувати на вигнутих поверхнях.
Максимальна потужність (Pmax): 200W
Напруга за максимальної потужності (Vmp): 18,72V
Струм за максимальної потужності (Imp): 10,68A
Напруга холостого ходу (Voc): 22,46V
Струм короткого замикання (Isc): 11,54A
Максимальна напруга системи: 1000V DC
Номінальний струм запобіжника: 15A
Діапазон робочих температур: від -40 °C до 85 °C
Клас захисту: IP65
Розміри: 700x1585x3mm
Вага: 4,6kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 18.72 В |
| Напруга холостого ходу | 22.46 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Струм короткого замикання | 11.54 А |
| Струм при максимальній потужності | 10.68 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Довжина | 1585 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |