
1 615 ₴
Сонячний ліхтар PIONEER 120W — це потужний світлодіодний світильник, що працює від сонячної панелі. Це незамінний елемент для освітлення саду, парку або інших архітектурних об'єктів без потреби під'єднання до електромережі. Завдяки вбудованим датчикам сутінку і руху (з радіусом дії 6-8 метрів), ліхтар інтелектуально керує освітленням. Він заряджається вдень і вмикається на помірну потужність уночі. У разі виявлення руху ліхтар вмикається на повну потужність, а потім повертається до помірного світіння.
Висока ефективність: Довговічні та енергоощадні LED-діоди.
Полікристалічна сонячна панель: Панель має високу ефективність заряджання та стійка до дощу.
Міцний корпус: Виготовлений із довговічного матеріалу ABS, стійкого до дощу та перепадів температур.
Інтелектуальне керування: Вбудовані датчики руху та сутінку автоматично регулюють потужність світла.
Максимальна потужність: 120W
Світловий потік: 1100LM
Дальність дії датчика: 6-8 м
Матеріал: ABS
Батарея: 15000mAh
Сонячна панель: 13W
Розміри: 530x270x70 мм
Вага: 2,55 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Потужність | 120 Вт |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 7 см |