





4 655 ₴
Цей перетворювач напруги IPS 3000 PLUS 12V — надійний і ефективний пристрій, створений для живлення побутової електроніки та електроприладів, що потребують змінної напруги 230 В, від автомобільних акумуляторів та інших джерел постійного струму 12 В. Він стане незамінним помічником в подорожах, на дачі або в будь-якому місці, де немає доступу до стаціонарної електромережі.
Модифікована синусоїда: перетворювач типу IPS генерує на виході так звану модифіковану синусоїду (напруга з прямокутним профілем). Ця технологія ідеально підходить для живлення більшості електронних пристроїв і побутової техніки з резистивним навантаженням, як-от ноутбуки, зарядні пристрої, електронні блоки живлення, електричні чайники, телевізори й аудіотехніка. Використання модифікованої синусоїди дало змогу знизити вартість пристрою та підвищити його надійність.
Висока потужність: з постійною потужністю 1500 Вт и піковою (миттєвою) потужністю 3000 ВА, цей інвертор легко справляється з живленням кількох приладів одночасно.
Широкий спектр застосування: інвертор чудово підходить для використання в автомобілях, кемперах, на човнах і в будь-яких автономних системах.
Захист і безпека: вбудований захист від зниженої напруги (10,7 В) гарантує, що акумулятор не буде повністю розряджений.
Компактність і вага: за ваги всього 2600 г і компактних розмірів (294x165x69 мм), пристрій легко перевозити та встановлювати.
Повна потужність (миттєва): 3000 ВА
Постійна потужність: 1500 Вт
Вхідна напруга: 10,5-15,5 В
Вихідна напруга: 225-235 В
Частота вихідної напруги: 50 Гц (±2 Гц)
Ефективність за повного навантаження: 92%
Температура експлуатації: -10°C до 40°C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Висота | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Немає |
| Вага | 2.6 кг |
| Вихідна потужність | 1500 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Довжина | 294 |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| ККД, не менш ніж | 92 % |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ДБЖ | Автомобільний інвертор |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 165 |