







1 885 ₴
Перетворювач напруги – незамінний продукт під час подорожей. Він перетворює 24 В постійного струму з автомобільних акумуляторів та електричних систем на 230 В змінного струму. Він може живити електронне обладнання, яке потребує живлення 230 В.
Пристрій має безперервну потужність 800 Вт та допустиму миттєву потужність 1600 Вт.
Комплект містить фіксований кабель зі штекером, який підходить до гнізда прикурювача автомобіля.
Застосування| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 235 В |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Індикація | Цифрова |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 15.5 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 10.5 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Напруга акумулятора | 24 В |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ДБЖ | Автономний |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота тока | 50 Гц |