



26 755 ₴
Додаткові характеристики:
|
Кількість фаз |
3-фазний 400В/230В |
|
Частота |
50 Гц |
|
Максимальна потужність |
7,5 кВт |
|
Номінальна потужність |
7,0 кВт |
|
Тип двигуна |
1-циліндровий 4-тактний бензиновий |
|
Запуск |
Ручний та електричний |
|
Ємність паливного бака |
15 л |
|
Тривалість роботи при 50% навантаженні |
10,5 годин |
|
Обмотка |
Мідь |
|
Паливо |
Бензин |
|
Автоматичне регулювання напруги AVR |
Забезпечує стабільність напруги та захист чутливих електронних пристроїв |
|
Розетки |
1x 3P 32A 230V IP44, 1x 5P 32A 400V IP44 |
|
Розміри (Д х Ш х В) |
780 х 630 х 440 мм |
|
Вага |
93,5 кг |
Генератор бензиновий 3-фазний LINE VIDI-GP-7500 з електростартером - потужний агрегат для підтримки напруги 7,0 кВт
Особливості:
Технологія Smart Throttle (Speed Shift Control) регулює швидкість двигуна для точної відповідності навантаженню.
Функція зміни швидкості, що використовується в генераторі, дає безліч переваг.
Система AVR (Стабілізатор напруги)
Електропуск
Датчик масла
Альтернатор
Надійна рама із сталевих труб
Надійна ізоляція вузлів
Комплектація:
Генератор бензиновий VidiLine VIDI-GP-7500
Інструкція
Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vidiline |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Електричний, Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |