
178 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Довжина: 24 мм Ширина: 21 мм Діаметр: 27 мм Діаметр свердління отворів: 5 мм Кількість у пакованні: 2 шт.
Ручка ENERDA має традиційний стиль і доступна як хром, латунь і чорний — так що ви можете вибрати ту, яка найкраще підходить вашому інтер'єру.
Francis Cayouette
Паковання: 1
Артикульний номер: 80347506
Ширина: 10 см
Висота: 3 см
Довжина: 11 см
Вага: 0 кг
Підходить для дверей завтовшки 16-21 мм.
Шурупи додаються.
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
Алюміній, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | Ручка-кнопка |
| Колір ручки | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Діаметр свердління отворів | 5 мм |
| Артикул | 803.475.06 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |