

159 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Ширина: 29,5 см Глибина: 1,5 см Висота: 4 см Ширина рами: 35 см
Рельс підвіски є свого роду підкріпленням і полегшує і спрощує монтаж шаф EKET на стіну.
IKEA of Sweden
Паковання: 1
Артикульний номер: 00340047
Ширина: 9 см
Висота: 3 см
Довжина: 33 см
Вага: 0.3 кг
Для встановлення шаф EKET вам знадобиться монтажна смуга.
Сталь, Гальванізація
Наші переваги:



Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.


ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРОВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Ширина рами | 35 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 29,5 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 003.400.47 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Глибина | 1,5 см |