


178 ₴
Стильні КОВРИ Європейської якості!
Розміри товару:
Головні риси:
Може бути висічені горизонтально або вертикально. Ви можете використовувати без passepartout, щоб зробити світлину ширшою. Passepartout з нейтральним PH; запобігає знебарвленню фотографії. Передня пластикова кришка робить камеру безпечнішою.
Дизайнер:
M Warnhammar/A Fredriksson
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 50387122
Ширина: 23 см
Висота: 2 см
Довжина: 33 см
Вага: 0.4 кг
Корисна інформація:
Для різних стін потрібні різні кріпильні пристрої. Підберіть відповідні для ваших стін шурупи, дюбелі, саморізи тощо (не додаються).
Паспарту додається.
Інструкція з догляду:
Чистити щіточкою для видалення пилу.
Опис і розміри товару:
Рама: ДВП, Плівка
Захисний лист: Полістирол, Поліетилен
Паспарту: Бумага
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність паспарту | Так |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 23 см |
| Висота рамки | 32 см |
| Внутрішня ширина віконця рамки | 21 см |
| Внутрішня висота віконця рамки | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал захисного екрана рамки | Полістирол |
| Артикул | 503.871.22 |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |