




1 155 ₴
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Захист от моли |
Проста очищення |
Довговічні кольору |
Антистатичні властивості |
Чудове якість |
Водо- непроникність |
Килими з колекції Galaxy вирізняються яскравим і особливим дизайном. Вони матимуть ідеальний вигляд у сучасних інтер'єрах. Завдяки високій щільності волокон, килими цієї серії дуже приємні на дотик. Надійне поліпропіленове волокно забезпечує довговічність і стійкість.
Ширина: 1.40 м
Довжина: 1.90 м
Вага: 8 кг
Щільність: приблизно 1.90 кг/м2
Склад: 100% поліпропілен.
Товар повністю новий.
Килим дуже довго зберігає свій колір.
Для очищення килима досить звичайної щітки.
Підлогове покриття має бути як функціональним, так і візуально привабливим. Килими компанії Лущув відповідають цим вимогам, пропонуючи високу якість, довговічність матеріалів і сучасний дизайн. Вони не тільки прикрашають інтер'єр, але й зберігають тепло в кімнаті завдяки найвищій якості матеріалів.
Килими Лущув доступні в безлічі різних кольорів і розмірів. Наприклад, килими з колекції Sketch, виготовлені за технологією "Heat set Frize" з геометричними візерунками, вирізняються своєю м'якістю й текстурою, що покращує їхнє використання. Доступні в прямокутній і круглій формі. Для інтер'єру в мінімалістичному або індустріальному стилі підійдуть однотонніші килими колекції Tiga. Для традиційних дизайнерських рішень можна використовувати килими Aura Zorza. Яскраві кольори чудово виділяють і підкреслюють темніші кольори меблів, тоді як технологія "Heat set Frize" надає килимам м'якість і еластичність.
Якщо Вас цікавлять інші килими компанії Лущув, а також сучасні дизайнерські рішення для оформлення інтер'єру, тоді запрошують Вас ознайомитися з повним асортиментом товарів у нашому магазині.

Ми пропонуємо найвигідніші ціни на килими Лущув серед інших магазинів.





| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Колір | Сірий |
| Довжина килима | 1.9 см |
| Ширина килима | 1.4 см |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GR1523 |
| Колекція | Galaxy |
| Щільність килима | 1.90 кг/м2 |
| Матеріал | Поліпропілен |