



920 ₴
Представляємо до вашої уваги елегантну та дуже практичну доріжку на стіл (раннер). Дуже гарно виглядає на кожному обідньому столі.
Ми хотіли б представити вам елегантну та дуже практичну доріжку на стіл (раннер), яка була ретельно виготовлена, щоб задовольнити очікування кожного покупця. Тканина має брудозахисне покриття, завдяки якому пролиті рідини не проникають у тканину, а створюють тільки краплі, які можна витерти. Цей тип раннього типу ідеально підходить для ресторану, їдальні, кухні, а також сучасної та класичної вітальні.
Наш продукт може слугувати елегантним і практичним подарунком. Упакований в естетичний пакет.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма скатертини | Кругла |
| Колір | Бежевий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 170 см |
| Ширина скатертини | 170 см |
| Діаметр скатертини | 170 см |
| Розміри доріжки | |
| Довжина доріжки | 100 см |
| Ширина доріжки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | C. O. |
| Тип | Скатертини |
| Тематика декору, малюнка | Інше |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Декорування | Інше |