




11 226 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Розміри товару:
Ширина: 120 см
Глибина: 47 см
Висота: 186 см
Головні риси:
Ви можете створити перегородку, прикріпивши одну з коротших сторін гардероба до стіни.
Зсуньте двері, щоб отримати доступ до одягу, що висить, з будь-якого боку гардероба.
Зсуньте двері на іншу сторону, щоб отримати доступ до ваших предметів на полицях. Чому б не використовувати полиці для зображення ваших улюблених предметів?
Серія бамбука NORDKISA ідеально поєднується із серіями меблів для зберігання NORDLI та ELVARLI.
Дизайнер:
L Hilland/J Karlsson
Розміри та вага паковання:
Паковання: 2
Артикульний номер: 00439468
Ширина: 64 см
Висота: 9 см
Довжина: 170 см
Вага: 18.5 кг
Ширина: 58 см
Висота: 9 см
Довжина: 168 см
Вага: 22.8 кг
Корисна інформація:
На одну полицю можна покласти приблизно 20 пар складених штанів або 40 футболок.
На одну полицю можна покласти 1-2 пари взуття.
Прикріпіть будь-який короткий бік до стіни або прикріпіть довгу сторону без розсувних дверей.
Інструкція з догляду:
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
Опис і розміри товару:
Бамбук, Прозорий акриловий лак
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРІВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Бамбук |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 470 мм |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | Бамбук |
| Ніжки | Бамбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | Бамбук |
| Задня стінка | бамбук |