




3 696 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Розміри товару:
Ширина: 79 см
Глибина: 55 см
Висота: 176 см
Головні риси:
Розширте можливості зберігання та створіть свій варіант ідеального гардероба КЛІПСТАД.
Додаткові полиці КЛЕПСТАД допоможуть адаптувати гардероб до ваших потреб у зберіганні речей.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри та вага паковання:
Паковання: 2
Артикульний номер: 80437234
Ширина: 56 см
Висота: 5 см
Довжина: 181 см
Вага: 23.4 кг
Ширина: 56 см
Висота: 6 см
Довжина: 181 см
Вага: 29.2 кг
Корисна інформація:
На платтяну штангу можна повісити приблизно 20 сорочок на плічках.
На одну полицю можна покласти приблизно 20 пар складених штанів або 40 футболок.
Інструкція з догляду:
Протирати тканиною, змоченою м'яким мийним засобом.
Витирати чистою сухою тканиною.
Опис і розміри товару:
Верхня панель/ Нижня панель/Бічна панель/Полиця/Соколь/Дверцята: ДСП, Паперова плівка
Задня панель: ДВП, Акрилова фарба (друкуваний малюнок)
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРОВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 790 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 1760 мм |