

206 ₴
Стильні КУХИ Європейської якості!
Розміри товару:
Ширина: 10 см
Глибина: 6 см
Висота: 14 см
Розміри та вага паковання:
Паковання: 1
Артикульний номер: 00270394
Ширина: 10 см
Висота: 7 см
Довжина: 14 см
Вага: 0.3 кг
Екологічна інформація:
Може вимагатися спеціальне оброблення відходів. За докладнішою інформацією звертайтеся до місцевих органів влади.
Корисна інформація:
Батарейки продаються окремо, потрібно 2 шт. LR6 АА 1,5 В.
Продається окремо:
Батарейки продаються окремо, потрібно 2 шт. LR6 АА 1,5 В.
Інструкція з догляду:
Протирати сухою тканиною.
Опис і розміри товару:
Корпус годинника: Сталь
Захисне скло: Скло
Наші переваги:




Крім того, додаткове паковання беремо на себе, що дає змогу ще заощадити на вартості доставки.




ЄВРОПЕЙСКЕ ЯКІСТЬ ТОВАРОВ
Легендарна IKEA піклується про своїх покупців, дотримуючись усіх найсуворіших стандартів якості, прагнучи створити продукт не тільки зручним, а й екологічно безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Матеріал циферблата | Скло |
| Колір корпусу | Білий |
| Форма | Кругла |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |