

1 181 ₴
| Ширина (см) | Довжина (см) |
| 200 | 220 |
| 200 | 200 |
| 180 | 200 |
| 160 | 200 |
| 155 | 200 |
| 150 | 200 |
| 140 | 200 |
| 135 | 200 |
| Довжина (см) | Ширина (см) |
| 70 | 80 |
| 70 | 70 |
| 60 | 70 |
| 50 | 70 |
| 50 | 60 |
| 40 | 60 |
| 40 | 50 |
Постільна білизна виготовлена з тканини з м'яким атласним плетінням і бавовняними волокнами, які надають делікатного блиску, завдяки чому вона м'яка, легка та не м'яка. Дає приємне відчуття комфорту під час сну.
Структура матеріалу забезпечує вільну циркуляцію повітря, завдяки якій постільна білизна комфортна для тіла як узимку, так і влітку. Додатковою перевагою комплекту постільної білизни є простота використання, оскільки тканина не ковзає й дуже добре прилягає до ковдр. До того ж завдяки використанню традиційних технологій і сучасних рішень тканина не втрачає свій колір у разі багаторазового прання. Постільна білизна додасть неповторну атмосферу декорованому інтер'єру. Воно повністю відповідає очікуванням усіх, хто цінує сучасний дизайн у поєднанні з гарною якістю.
Рекомендації щодо догляду:
Після закінчення прання, щоб уникнути зминання і скоротити час прасування, ми пропонуємо вам очистити пральну машину та повісити постільну білизну в положенні, щоб повітря мало вільний доступ до тканини по всій ширині. Дотримуючись цих рекомендацій до постільних речей, вони збережуть свою якість і інтенсивність кольору впродовж багатьох років, доставляючи вам масу задоволення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M. M. |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Польща |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 80 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 80 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бавовна |
| Колір | Білий, Фіолетовий, Рожевий |
| Розмір | Євро |
| Розмір підодіяльника | 200x200 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Декорування | З квітковим принтом |
| Розміри наволочки | 2 x 70x80 см |