

1 203 ₴

Бавовняна сатинова постільна білизна — це високоякісний комплект, що забезпечує виняткову м'якість. Цей тип тканини вирізняється тонким блиском і оксамитовою на дотик. Висока структура забезпечує вільну циркуляцію повітря, завдяки якій постільна білизна гріє взимку й охолоджує влітку. Натуральний склад гарантує, що шкіра зможе вільно дихати. Додатковою перевагою постільного приладдя є простота використання, оскільки вони не слизькі, дуже добре прилягають до ковдр. Застібка-блискавка робить їх швидкими та зручними під час зміни.
Набір характеризується насиченим кольором, який зберігає свою інтенсивність навіть після багатьох прань. Перед пранням білизна має бути перевернута з принтом на лівій стороні, щоб зберегти соковиті кольори, термін експлуатації. Також не забувайте зсувати повзунки, щоб запобігти заплутуванню елементів набору під час прання.
Рекомендації щодо догляду:
Після закінчення прання, щоб уникнути зминання і скоротити час прасування, ми пропонуємо вам очистити пральну машину та повісити постільну білизну в складеному положенні, щоб повітря мало вільний доступ до тканини по всій ширині. Дотримуючись цих рекомендацій до постільних речей, простирадла збережуть свою якість і інтенсивність кольору впродовж багатьох років, доставляючи вам масу задоволення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Ширина підодіяльника | 180 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Ширина наволочки | 70 |
| Довжина наволочки | 70 |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Виробник | Collection World |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Тип тканини | Мікроволокно |
| Розмір | 2-спальний |
| Розмір підодіяльника | 180x200 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Декорування | З геометричним принтом |
| Розміри наволочки | 2 x 70x70 см |