


1 010 ₴

Ексклюзивний барвистий комплект постільної білизни Dutch Sleeptime з високоякісної мікрофібри. Колекція була створена для шанувальників останніх тенденцій і світового дизайну.
Постільна білизна виготовлена з найвищої якості 100% мікрофібри. Постільна білизна має унікальний стиль, характерний для голландських і скандинавських будинків. Завдяки спеціальному мікроволокнистому плетінню, воно має легкий глянець, не мнеться, не вимагає прасування й дихає, що сприятливо для шкіри. Виготовлене з дивовижною точністю та виразними, а також глибокими відтінками. Сучасна технологія фарбування гарантує стійкість кольору та запобігає блякненню або витиранню.
Рекомендації щодо догляду:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Колір | Коричневий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 140 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 80 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Collection World |
| Матеріал | Мікроволокно |
| Тип тканини | Мікроволокно |
| Розмір | 1-спальний |
| Розмір підодіяльника | 140x200 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Декорування | З геометричним принтом |
| Розміри наволочки | 1 x 50x70 см |