


102 ₴
Показати оптові ціниКонтейнер для зберігання спецій дасть Вам змогу підтримувати лад у шафі з травами та спеціями.
Зроблений із матеріалу, що підходить до контакту з харчовими продуктами, лікарськими препаратами

Матеріал: Пластик
Розмір (Д*Ш*В): 30*13*8 см
Колір: Сірий

Контейнер для зберігання спецій дасть Вам змогу підтримувати лад у шафі з травами та спеціями.
Завдяки можливості сортування ми можемо легко знайти товар, що цікавить нас.
Органайзер спецій допоможе Вам зберігати як відкриті, так і закриті пакети для спецій.
Контейнер підходить для всіх розмірів шаф.
Завдяки органайзерам Orion Ваші спеції будуть завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |