



525 ₴
Показати оптові ціниПідставка антиковзна ідеальна для навчання маленької дитини користуватися дорослим унітазом або мити руки в раковині.
Поверхня забезпечена антиковзним покриттям, з боків верхньої сходинки розташовані ручки для зручності під час перенесення.

Материал: Кремний
Розмір (Д*Ш*В): 36*33*26,5 см
Колір: Біло-синій
Має два рівні
Перший рівень — 29 х 14 см, 2 рівень — 28 х 18 см
Максимальне навантаження 110 кг

Нижні краї та верх покриті нековзною гумою.
Легкий і зручний.
Обладнаний ручками для зручного перенесення.
О, безумовно, корисний у ванній кімнаті, щоб діти мали легкий доступ до умивальника, у кімнаті до полиць тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 265 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |