





411 ₴
Показати оптові ціниЕлегантна сушарка для посуду чорного кольору. Тут є місце для тарілок, склянок і столового приладдя. Обладнаний піддоном.

Матеріал: Хромований метал
Розмір (Д*Ш*В): 41*26*11 см
Колір: Чорний

Сушарка з місцем для тарілок, чашок і столового приладдя.
Виготовлена з неіржавких матеріалів.
Сушарка для столового приладдя висунута.
Легко миється.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сушіння | Настільна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Наявність піддону | Так |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 110 мм |
| Покриття | Хромоване |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Нове |