




361 ₴
Показати оптові ціниПрактичний контейнер 12 л призначений для ідеального зберігання овочів і фруктів. Кришка закривається за допомогою затискача та має регулювання вентиляції. У Вас завжди буде лад і комфорт на кухні.

Матеріал: Пластик
Місткість: 12 л
Розмір (Д*Ш*В): 30*23,5*23,5 см
Колір: Чорно-бірюзовий

Практичний контейнер для зберігання цибулі, картоплі, часнику тощо.
Накрийте кришкою, що відкривається, для затискача, щоб Ви могли легко наповнити контейнер або взяти необхідну кількість овочів.
Регульована вентиляція.
Контейнер має протиковзні підкладки.
Виготовлений із високоякісного пластику, призначений для контакту з харчовими продуктами, підходить для морозильних камер (до -25 °C) і безпечний у посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 235 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорно-бірюзовий |
| Ємність | 12 л |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |