





3 288 ₴
Під час виготовлення меблів особлива увага приділяється функціональності виробів і їх високій естетичній цінності. Прекрасний приклад цього — комод на 120 см. Цей практичний предмет меблів був виготовлений зі зносостійкої ламінованої дошки, що гарантує її довговічність і міцність. Ажур шість містких ящиків, різні книги, документи та дрібнички можуть бути легко розміщені. Деякі з наших клієнтів вирішили зберігати в ньому одяг і навіть постільне приладдя.
Білий комод має елегантний дизайн. Проста форма й елегантне оздоблення відповідають класичним і елегантним внутрішнім композиціям, а також романтичним. Цей унікальний предмет меблів має прекрасний вигляд як у стильній вітальні, так і в затишній спальні. Він також використовується як елемент гардероба або передпокою.
Комод із 6 ящиками цінується як індивідуальними клієнтами, так і підприємцями. Завдяки бездоганному зовнішньому вигляду та надзвичайній місткості, він ідеально підходить як елемент офісного обладнання.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Колір меблів: білий
Розміри: довжина - 120 см, висота — 77 см глибина — 40 см.
Кількість ящиків: 6 шт

Комод зі зносостійкої ламінованої дошки.
Передні ящики з ламінованої дошки - ящики рухаються металевими роликовими напрямними.
Краї покриті крайкою ABS для високого захисту від пошкоджень.
Комод для самостійного складання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 77 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Кількість ящиків | 6 |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |