


2 023 ₴
Окремішно стоїть стіл. Задня частина стола оброблена ламінованою дошкою, що дає змогу розмістити меблі будь-де, без потреби пришарувати їх до стіни.
Простий і елегантний письмовий стіл, який добре поєднується з комодом B-17. Завдяки можливості комбінувати з комодом, ви можете створити кутовий стіл.

Виготовлений з 16 мм ламінованої дошки, стійкої до стирання.
Краї покриті крайкою АБС.
Колір меблів: білий
Розміри: довжина - 120 см, висота — 79 см глибина — 50 см.

Стіл виготовлений із 16 мм ламінованої дошки kronospan, стійкої до стирання.
Видимі краї покриті крайкою АБС із підвищеною стійкістю до пошкоджень
Стіл постачається в пакованнях для самостійного складання.
Інструкція увімкнена у постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Виробник | Akord |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |